Recenze & firemní klientela

Vzkazy našich zákazníků

Eva Čajanová, Svatební produkce – Horní Blatná

Zdravím, nemohu než Vaše celé vystoupení pochválit. Naše svatba byla hodně netypická ( nevěsta nevěděla, že se vdává), ale Vy jste tomu dodali ten správný „šmrnc“. Spokojená měla být hlavně nevěsta, ale myslím, že spokojení jsme byli všichni. Byli jste úžasní, nelze než Vás dále doporučovat. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Ing. Jana Viková, Loučení s létem – Stráž nad Ohří 

Dobrý den, Vaše vystoupení bylo výborné a byly samé kladné ohlasy. Mockrát děkujeme. Ing. Jana Viková

Ivona Heringová, Narozeninová oslava – Vintířov

Dobry den, nemám nic, co bych Vám mohla vytknout. Byli jsme s Vámi velice spokojeni, i přes větší věkové rozdíly jste dokázali všechny pobavit. Jste velice milí a profesionální a od celé rodiny jsme dostali jen pozitivní SMSky. Pokud budeme znovu něco organizovat, určitě se na Vás opět obrátíme. Ještě jednou Vám velice děkujeme a bylo nám potěšením se s Vámi setkat. Ivona

T. Pekarčíková, Maturitní ples 4.A – Střední Lesnická škola Žlutice 

Bylo to super, moc se to všem líbilo a v každé věkové kategorii si lidé vybrali podle svého a určitě si tam každý něco našel. Proto vám moc děkuje celá 4.A Střední lesnické školy ve Žluticích. 

M. Potužníková, Narozeninová oslava – Pomezí nad Ohří

Chtěli by jsme mnohokrát poděkovat kapele za skvělou muziku co navodila báječnou atmosféru k tanci i poslechu na narozeninové slavě. Byli jsme nadmíru spokojení a vřele doporučujeme. 

Dům kultury Ostrov, Z.Janecká, Taneční večer

KV Band je zárukou 100% profesionality, skvělé zábavy, dobré nálady, pestrého repertoáru a osobního milého přístupu. Moc děkujeme za úžasný taneční večer, který si v T-klubu všichni skvěle užili 🙂 Budeme se těšit na další spolupráci s vámi! 

Marie Ripelová, Narozeninová oslava – Mírová

Tímto chci poděkovat celé skupině KVBAND, která zahrála na mé oslavě narozenin. Nejenže skvěle zahráli a zazpívali, ale také jejich přístup byl velmi lidský. Moc Vám děkujeme a jsme skutečně rádi, že jsme si Vás vybrali. Pro nás krásný zážitek. Všem vřele doporučuji!

Manželé Boudovi, Svatba – Beach Camp Nová Role

Ještě jednou moc moc moc děkujeme, že jste nám hráli na svatbě, byli jste úžasní, my i svatebčané jsme byli velice spokojení. Při nějaké další větší oslavě jste pro nás jasná volba. Všude Vás budeme doporučovat. Ještě jednou přijměte velký dík a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.

Manželé Nicole & Petr, Svatba-Farma Hory

Skvělá kapela , která roztančila naše svatebčany. Parket nebyl prázdný. Rychlé a milé jednání. Můžeme jen doporučit. Moc děkujeme kapele, našemu večeru dodala zpestření. Jak taneční, tak zpěv . Byla to bomba.

Manželé Farionovi – Svatba Statek Salajna

Děkujeme této kapela za pěkný hudební doprovod našeho svatebního dne. Svatebčané byli nadšeni. Hity se přizpůsobují aktuální náladě a věkové skupině tanečníků a všichni byli spokojeni a dodnes vzpomínají, jak si večer užili. Komunikace a domluva s kapelou byla opravdu perfektní. Překvapil nás milý přístup a přání novomanželům.

Manželé Marešovi – Svatba Vysoká Jedle

Moc děkujeme za perfektní hudební program na naší svatbě. Byli jste skvělí. 1* 1* 1*.

Manželé Brožíkovi – Svatba Vítkova Hora

Jsme velice rádi, že jsme si pro náš svatební den vybrali právě VÁS 🙂 Děkujeme za přátelský a profesionální přístup a taktéž za skvělý hudební výkon, kterému patřila chvála všech zúčastněných !!! Večer s Vámi jsme si báječně užili a určitě doporučíme dál. L&O.

K.Matoušková, za třídu PEG4 – Maturitní ples – Chodov

Jsme moc rádi za úžasnou domluvu, rychlé jednání a skvělou zábavu, kterou tato hudební skupina zařídila. Ještě jednou vám za celou naši třídu PEG4 děkujeme, že jste přijali naší poptávku, moc jsme si to užili.

K.Hadáčková – Adventní neděle Jakubov 

Jménem všech spokojených posluchačů děkuji skupině kvband za „rozvlnění našich boků“ na 10. ročníku zdobení vánočního stromečku v Jakubově. Jste naprosto úžasná parta a Vaše muzika dostane do varu každého 🙂 Vřele doporučuji a všude chválím.

Petra a Miloš Krumlovi  – Svatba Újezd/Domažlice

Děkujeme ještě jednou za hudební doprovod na naší svatbě. Všichni jsme se skvěle bavili a byli jsme celkově spokojeni. Jen taková malá připomínka. Váš výběr hraných písniček byl velmi dobrý, ale v pár okamžicích trošku nešťastný. Hned po dohrání našeho novomanželského tance jste začali rychlejším tempem a pro nás neznámými písničkami, takže na tanec s rodiči a ostatními příbuznými takřka nedošlo a lidé odešli z parketu, protože se moc „nechytali“, což byla docela škoda. Tímto bych jen doporučila více se přizpůsobit dění a lidem na parketu. Ale připouštím, že šlo možná o oboustrannou ne-domluvu. Jinak jsme byli velmi spokojení a budeme vaši kapelu vřele doporučovat dále 🙂 Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit třeba někdy v budoucnu.

Kateřina a Ondřej Bláhovi -Svatba

Moc by jsme chtěli poděkovat za to, že jste byli s námi v náš svatební den. Hosté se opravdu nenudili, zábava byla veliká a tančilo se do pozdních nočních hodin, prostě tak, jak to má být 🙂 Děkujeme a všem moc doporučujeme.

J.Kadlecová – Svatba Plzeň

Moc děkujeme za vaší produkci, bylo to super, všichni si pochvalovali nejen hudbu, ale celou svatbu 🙂 Rádi vás doporučíme dál, nemáme jedinou výtku 🙂 S pozdravem, Jarka K. 

D. Adamcová – Ples Poběžovice

Děkuji kapele KV Band za skvělou hudební produkci na Městském plese v Poběžovicích. Kapela k nám vážila dlouho cestu, ochotně se repertoárem přizpůsobila tématu plesu, domluva bezproblémová, ochotná a přátelská. Paní zpěvačka podávala naprosto úžasný výkon, stejně tak ostatní členové. Hráli „na plný plyn“ až do ranních hodin. Za účastníky plesu a za sebe jako pořadatele VELICE DĚKUJI. Na příští rok jste naše jasná volba!

Tomáš Doležal – SK Kyselka

Dobrý den, rád bych Vám poděkoval za profesionální vystoupení a že jste nám pomohli narychlo zastoupit kapelu, která musela ze zdravotních důvodů odříct. Přeji Vám spoustu dalších úspěšných koncertů.

Maturitní ples GaSOŠ Chodov 

Vážená kapelo, chtěl bych Vám jménem všech maturantů z celého srdce poděkovat. Naprosto jste splnili naše očekávání.  Hosté se Vaší hudbou bavili, my jsme se bavili a Vy určitě také. Byli jsme nadšení.  Ještě jednou mockrát děkujeme, jsme rádi, že jste dorazili k nám na maturitní ples a ukázali nám i lidem, co ve Vás je. S pozdravem páteční maturant Ondřej Parth / Jsem upřímně nadšená, celý večer byla hudba naprosto skvělá, stejně jako příjemné chování a kdybych měla někomu doporučit kapelu, byla by to rozhodně Vaše. Děkuji. / Byli jste součástí našeho plesu, skvěle jste doplňovali náš program úžasnou hudbou i výběrem skladeb. / Nevím co více říct. Prostě moc hezky hráli a zpívali, takže určitě doporučuji! Studenti a třídní učitelka bc. Michaela Furiaková)

M.Moravcová: Obecní ples Velichov

O kvalitách KV Bandu jsem slyšela ze všech stran. Jsem moc ráda, že jsme se o tom mohli přesvědčit na vlastní uši na Obecním plese ve Velichově. I když u nás hrál KV Band poprvé, rychle zjistil, co se u nás líbí a co lidi zaručeně zvedne ze židle. Příště určitě zas! Mějte hezké svátky, buďte všichni zdraví, a ať Vám to hraje a zpívá perfektně nejen v příštím roce.

Jana a Martin Baniunynští: Svatba – Skalná

S kapelou jsme byli moc spokojeni. Komunikace byla rychlá a bezproblémová, přístup velice ochotný a milý. Jediné zklamání bylo z výběru některých písní, které bohužel nebyly dle domluveného seznamu a jako výběr první písně pro novomanžele: ,,Loudá se půlměsíc“ s pokračujícím textem v lásku nevěřím nám nepřišel úplně vhodný :-). Ale jinak už bylo vše jak mělo být a my děkujeme :-).

Denisa O.: Svatba Německo

Mnohokrát děkujeme za výbornou svatební produkci, mohu jenom doporučit, rychlá komunikace, serióznost, profesionálnost. Na – Highway To Hell – vzpomínají naši němečtí svatebčané doteď :). Děkujeme mnohokrát, kvband je z mého pohledu sázka na jistotu. Denisa.

Viktor Kempf: Amphenol Ostrov

Děkujeme KV Bandu za skvělou muziku , kterou doplnili náš Vánoční večírek. Všem se velmi líbili a moc jsme se bavili. Určitě budeme s KV Bandem počítat i na další akce, které pořádáme. Vřele doporučujeme.

Hotel a Restaurace Koliba: Lidová hudba k poslechu i k tanci

Velmi vstřícná, rychlá a milá komunikace, profesionalita a spolehlivost ! Co víc dodat 🙂 Děkuji vám, Lucie.

Seidl G.: Svatba – KC Cheb

Skupinu KVBAND jsme již slyšeli hrát na svatbě našich příbuzných a šli jsme v podstatě na jistotu. Jednání bylo velmi příjemné, přímé a domluva byla bezproblémová. Vyhověli našim požadavkům, které jsme měli. Výsledná hudební produkce se velmi povedla a jsme naprosto spokojeni. Vřele doporučuji.

Lubomír Zach: Setkání volejbalistů

Skupina KV band navodila krásnou atmosféru při setkání volejbalistů a křtu knihy o historii volejbalu v Kraslicích. Jejich hudba všechny potěšila, pobavila a roztancovala. Opravdu velmi přispěla k úspěchu naší akce.

E. Mandousová: Svatba – Tisová

Tímto bychom s manželem chtěli moc poděkovat kapele za nádherný doprovod naší svatby. Výběr hudby jsme nechali na kapele a byli jsme naprosto spokojeni. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek a my jsme rádi, že jsme si vybrali právě kapelu KV Band, která tento zážitek dovedla k dokonalosti. Ještě jednou velké a upřímné díky.

Blcha Jaroslav: Pálení čarodejnic v Lomnici

Děkuji kapele KV Band za skvělé vystoupení, i když jsme museli improvizovat a hráli skoro v polních podmínkách, tak předvedli jací jsou profesionálové. Moc děkujeme.

 

Hrad Vildštějn, Ples upírů, Skalná

Kapela KVBAND nás svým hraním poctila a potěšila při pořádání devatenáctého ročníku Sletu upírů a jiných potvor na hradě Vildštejn ve Skalné. Slečna Alenka se postarala i o tématické kostýmky pro své kolegy, hosté tančili téměř ihned po uvedení do královského sálu, kde díky kapele vládla skvělá atmosféra. Všichni se velice dobře bavili a jsme vděčni, za čas, který u nás strávili. Děkujeme!

PhDr. A.Heranová, Narozeninová oslava-Pstruží

Vaše hudební produkce na oslavě narozenin ve Pstruží byla skvělá. Pozvaní přátelé i rodina byli nadšeni kvalitou. Ještě jednou velké poděkování. Velice rádi Vás budeme doporučovat.

S.Rozyneková, Maturitní ples 4.B SZŠ a VOŠ Cheb

Chci Vám poděkovat, hráli jste vážně krásně, všichni se díky vám moc bavili a užili si večer a lidé vás neustále chválili a byli z vás nadšeni. Moc vám děkuji za pěkné písničky a hlavně atmosféru. Budu Vás doporučovat všude kde to jen půjde. Děkuji S. Rozyneková.

F.Nádvorník – Oslavy založení klubu TJ Plamen – Vintířov

Včerejší večírek TJ Plamen Chodov ve Vintířově se všem účastníkům líbil. (bylo nás tam 100) a to hlavně proto, že jste hráli skvěle 🙂 Děkujeme.

M. Fejtek – Svatba Sokolov

Děkujeme vám za hudební produkci na našem velkém dni, podle ohlasů byli hosté velmi spokojeni a přestože my jsme byli v jednom kole, pár tanečků jsme také dali. Za nás oba moc děkuji za odvedenou práci – potažmo péči o taneční obutí svatebčanů 🙂 

M. Kvardová – Oslava narozenin

Děkujeme za doprovodný program k naší oslavě, byli jsme velmi spokojeni. Vzkazujeme všem nastávajícím zájemcům, aby si objednali hudební skupinu KV Band. Hudební produkce na naší oslavě byla výborná, všichni jsme byli velmi spokojeni s výběrem hudby, ochotou členů skupiny, organizací. Myslíme si, že není potřeba nic měnit. Přejeme do dalších let spoustu spokojených zájemců o Vaši hudební produkci, tak jako jsme byli my. Děkujeme.

Maturitní ples SOŠ Nejdek

Mohu jedině doporučit! Kapela nám hrála na maturitním plese a byli opravdu senzační. Lidé si je moc chválili. Skvělé vystupování, písně, atmosféra a především skvělá domluva. Ještě jednou MOC DĚKUJEME! Dávám 11 z 10 hvězdiček 🙂 Studenti & Mgr. M. Polcarová.

Romana : 50 let DDM v Chodově

Večer s touto kapelou byl osvěžující a zábavný. Repertoár má KV Band pestrý, flexibilní dle složení posluchačů a tanečníků, i úměrný náladě během postupujícího večera. Komunikace a domluva s nimi byla vstřícná, jednoduchá a zároveň spolehlivá. Tento večer jsme díky těmto hudebníkům měli na sále spoustu známých, světoznámých a populárních kapel. Díky a někdy zase na viděnou.

Wojtek a Tereza: Česko-Polská svatba, Nová Role

Velmi děkujeme za profesionální, vstřícný a přátelský přístup. Spolehlivost a komunikace byla 100%. Zpěv a výběr písní úžasný. Vřele doporučujeme :)) S výběrem této kapely nemůže být nikdo zklamaný 🙂

David: Charitativní akce Hájek

Skupinu KV BAND jsem slyšel poprvé a doufám,že ne naposledy. Hudba i zpěv super mohu všem doporučit. Jste super díky.

ŠAK Chodov: Setkání ŠAKu po 25 letech

Služeb kapely KV Band jsme využili poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Jejich profesionální, ale i přesto přátelský přístup si nemůžeme vynachválit. Kapela hraje krásné písně, ladí a především lidi baví!!!! 🙂 Děkujeme a budeme se těšit zase příště 🙂 Za ŠAK Chodov, z.s. Denisa Dočkalová.

Andrea: Loučení s létem Krásný Les

Milí KV-benďáci, vaše produkce u nás při akci Loučení s létem dne 27.8.2016 opět neměla chybu. U vás se prolíná vše – profesionalita, úžasně sladěné hlasy, milé vystupování a troufám si říci i nádech přátelství. Je příjemné spolupracovat s někým, kdo nemá účinkování u nás jako pouhý kšeft, ale je z něj vidět, že mu je s námi dobře, že pro nás hraje rád. Takový pocit máme vždy z vás. Do dalšího hraní v naší obci se nám opatrujte a už dnes se na vás za obec těší Andrea Jandáková.

Katka Hronková: Charitativní večer

Ráda bych poděkovala kapele KV Band, že přijeli podpořit Vašíka a pomohli nám uskutečnit tak pěkný večer. Jsou to profesionálové na svém místě, naprosto úžasná domluva, skvělé písně…chlapi ještě jednou moc děkuji, dali jste celému večeru tu správnou šťávu 🙂

P. Lukavská: Firemní akce Carpoint Karlovy Vary

Velmi milé jednání, dochvilní. Produkce kvalitní a příjemná k poslechu i tanci 🙂

J. Mach: Svatba – Krásná u Aše

Skupinu KV Band jsme si objednali jako hudební produkci na svatbu. I přes poměrně hořící termín (4 týdny) a náš omezený finanční rozpočet jsme se s manažerem kapely bezproblémově domluvili na kompromisu výhodném pro obě strany. Vlastní hudební produkce pak byla též bez jakýchkoliv námitek, žádné dlouhé pauzy, výborný repertoár, kvalitní zvuk i hlas ;o) Časově jsou velmi flexibilní, zůstali hrát 3 hodiny (!) po domluveném čase. Z veselky odcházeli dokonce později než poslední svatebčané. Mohu jen doporučit a velmi děkujeme!

jecha66: Maškarní

Takový srdečný přístup už sem dlouho nezažil, i když byl svátek a tato kapela si mohla užívat volna,neváhali a 3 hod. před zábavou když jiná kapela zavolala že nepřijede, tak nasedli do auta a skvěle odehráli celou zábavu ke spokojenosti všech. Mockrát děkuji. Duben 2016.

Ivana: Oslava narozenin

Zúčastnila jsem se oslavy narozenin, na kterých hrála tato bezvadná kapela. Výborní muzikanti, skvělá zpěvačka, široký a bohatý repertoár. Vřele doporučuji.

Karel Daníček: Oslava narozenin

Díky kapele KV Band – postarala se o skvělou atmosféru a dobrou náladu po celou dobu oslavy narozenin. Bezva výběr repertoáru, výborná zpěvačka, kluci výborní muzikanti, co víc si přát k oslavě narozenin. Ještě jednou díky.

M. Dekanová: Narozeninová oslava-K.Vary

Chtěla bych moc poděkovat kapele KV Band. Oslava mého milovaného manžela tzv: Padesátka dopadla i díky Vám na výbornou ! Určitě Vás doporučíme dál 🙂 

Manželé Sieberovi: Svatba Bernard v Královském Poříčí

Jsme velice rádi, že jste hráli na naší svatbě.Od samotného objednání vaší produkce až po váš odjezd vše proběhlo na jedničku.Jste skutečně profesionálové a VŠICHNI byli nadšeni z vašeho umu. MOCKRÁT DĚKUJEME.

Kateřina a Petr: Svatba Třebeň

Děkujeme za skvělý hudební doprovod v náš svatební den. Rozmanitost Vašeho repertoáru nás, i naše hosty, velice mile překvapila. Každý si přišel na své a zábava neměla chybu 😉 Děkujeme a určitě rádi doporučíme dál.

P. Kačírek: Byli jsme mile překvapeni.

Kapelu KVBAND již nějakou dobu známe ale bohužel jsme neměli tu čest si jí okouknout a poslechnout naživo. S výkonem kapely jsme byli opravdu mile překvapeni. Přiměřeně hlasitá a kvalitní hudba, výborný výkon zpěváků a zpěvačky, repertoár ze kterého jsme si vybrali všichni. Byli jsme z toho opravdu tak mile překvapeni, že tuto kapelu jsme si pozvali na naši akci v Dražově, kde nám bude své umění předvádět celý večer. A věříme že se tak skvěle pobavíme jak v Krásném lese. Jen tak dál.

JSP International s.r.o.: Skvělá hudba

Tímto bych chtěla poděkovat za skvělou hudební produkci, kterou jsme si mohli užít na firemním vánočním večírku. Velmi rádi využijeme Vašich služeb i v budoucnu. Jen tak dál!

Andrea Jandakova: velikonoce v Krásném Lese

Byli jste úžasní a je radost s vámi spolupracovat. Krásné léto vám přeje kulturní obce.

Marcela a Dušan : Svatební večer

Děkujeme Vám za Vaši hudební produkci v KD Sadov dne 16.8.2014, kde jste nás provázeli během svatebního večera… Byli jste skvělí :-). Marcela a Dušan.

Georgina: Narozeninova party

Diky skvele kapele -KV Band nase narozeninova party dopadla na vybornou.Vyborne jsme se bavili obsirnym repertoarem a na sve si prisel kazdy ucastnik oslavy.Ja,jako oslavenkyne jsem tancila od zacatku az do konce,nalada byla vesela a tancili i ti kteri se k tomu nikdy neodhodlali. Dekujeme a budeme vas doporucovat ostatnim.

Tomáš Tesař: Jitka a Tomáš : Narozeniny

Děkujeme moc za perfektní hudební produkci a zábavu na naší narozeninové oslavě, která se skvěle vydařila. Všichni byli maximálně spokojeni. Určitě Vás budeme dále doporučovat a při další příležitosti se na Vás opět rádi obrátíme. Ještě jednou děkujeme.

A.Kraftová & G. Kamírová – Taneční zábava Hájek

Milí hudebníci, vaše produkce se nám jevila nadmíru kvalitní, repertoár osvěžující a kooperace překvapivá, tj. pochvala a 1* 🙂 

Kristina a Pavel: Svatba Loket

Děkujeme za vaší hudební produkci na naší svatbě v Lokti 6.6.2015. Všichni hosté a my také, jsme byli maximálně spokojeni 🙂 Můžeme jedině doporučit.

David Večerník: Oslava narozenin na Statku Bernard

Veliké díky kapele KV Band, která se i přes svůj velmi nabitý program skvěle postarala o naši zábavu. Poděkování kapele je od všech zúčastněných, kteří byli velice nadšeni jak z repertoáru a tak z profesionality hudební produkce. Kapelu KV Band všem vřele doporučuji!!! A ještě jedno osobní poděkování panu Alexi K. za perfektní osobní i profesní přístup.

Lenka Radová: narozeninová oslava

Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělý přístup a skvělou zábavu na oslavě babiččiných narozenin. Milý dáreček pro babičku jako bonus velice potěšil. Určitě jsme se neviděli naposled 🙂 

Miroslav Maděra: Dražovské setkání

Chtěl bych poděkovat za bezvadnou hudební produkci a skvělou zábavu o kterou jste se na Dražovském setkání postarali.Všichni zúčastněný byli nadšeni z vašeho výkonu a proto věřím že se nevidíme naposledy.Ještě jednou děkuji a určitě Vás budeme doporučovat.

Také jsme hráli pro...

Lidová zábava, maškarní aj.

ATC Auto kemp Žlutice
Fotbalový Klub Nejdek
Hrad Vildštejn Skalná u Chebu
Městský úřad Ostrov 
Občanský spolek Dražov
Obecní úřad Černava
Obecní úřad Dolní Nivy
Obecní úřad Hájek
Obecní úřad Horní Blatná
Obecní úřad Hroznětín
Obecní úřad Jakubov
Obecní úřad Kraslice
Obecní úřad Krásná u Chebu
Obecní úřad Krásný Les
Obecní úřad Lomnice Sokolov
Obecní úřad Nové Sedlo
Obecní úřad Potůčky
Obecní úřad Tatrovice
Obecní úřad Stráž nad Ohří
Obecní úřad Velichov
Restaurace Bočanka
Restaurace Diana Karlovy Vary
Restaurace Družba – Ostrov
Restaurace Gambrinus Ostrov
Restaurace Na Pláži Sadov
Restaurace U Soptíka Bor K.Vary
Sbor dobrovolných hasičů Horní Blatná
Sbor dobrovolných hasičů Nejdek
Sbor dobrovolných hasičů Plesná u Chebu
Sbor dobrovolných hasičů Radošov
Sbor dobrovolných hasičů Vintířov
Sportovní Klub Acapulco
Stavby silnic a železnic Karlovy Vary
Svaz fotbalistů Hroznětín
Svaz hráčů kulečníku Radošov
Svaz žen Děpoltovice
Svaz žen obec Hájek
T-Club Ostrov
Volejbalový klub Kraslice

Firemní party, raut aj.

Amphenol Tuchel Electronics GmbH
Autohaus Schöner Karlovy Vary
Car Point Domažlice a Car Point K. Vary
Concordia a.s. Sadov
Dopravní Podnik Karlovy Vary a.s.
Boutique Spa Hotel Aqua Marina
Hotel Čajkovskij – Karlovy Vary
Hotel Füsch Müll Německo
Hotel Kučera Karlovy Vary
Hotel Martell Karlovy Vary
Hotel Otava Karlovy Vary
JSP International, s.r.o. CHEB
Kamnářství Koutecký Karlovy Vary
Spa Hotel Iris Karlovy Vary
Sportovní klub TJ Plamen Chodov
Statek Bor Zeos, spol. s r.o.
Školní Atletický klub (ŠAK) Chodov K. Varů
Unicore a.s Karlovy Vary
Vodárny a kanalizace Karlovy Vary a.s.
WITTE Automotive Nejdek

Ples & Maturitní ples

Armáda ČR. VU 1746 Mariánské Lázně
Celní Správa Karlovy Vary
Český rybářský svaz MO Božičany
Gymnázium a SOŠ Chodov
Gymnázium Aš
Lesní správa Pernink
Městský úřad Nejdek
Městské kulturní středisko Poběžovice
Městský úřad Rotava
SOA Podnikatel s.r.o. CHEB
SOA Karlovy Vary
Střední lesnická škola Žlutice
Střední odborná škola Nejdek
Střední zdravotnická škola Cheb
Vyšší odborná škola Cheb
WITTE Automotive Nejdek

Děkujeme, zpráva pro nás byla úspěšně odeslána.

Už se řítí internetem světelnou rychlostí a míří přímo do naší emailové schránky. Odpovíme vám na ní hned, jakmile to bude možné.